Тернопіль

“Перевзутися” на зиму: чи готові тернопільські водії до першого снігу

Степан Ткачук приїхав на шиномонтаж міняти шини. Каже не ризукує, безпека перш за все. Минулого року не встиг підготувати машину до зими і коли випав сніг авто знесло у кювет. Тоді все обійшлося, та добряче налякало чоловіка.

“Міняю шини завчасно, бо маю двоє маленьких дітей і переживаю за їхню безпеку. Може в будь-який день випасти сніг, а мені треба їхати з дітьми. Тому і заїхав поки черги немає , бо як буквально перший сніг випадає, то треба 3-4 години чекати, а так заїхав, поміняв, поїхав”, – розповідає водій Степан Ткачук.

Степан розповідає, хоч на дворі ще не мороз, та чекати до останнього не хоче. Взяв зимову резину, знайшов час і таки приїхав на СТО. Каже, при виборі шин віддає перевагу якості, обирає товар високого класу.

На шиномонтажі кажуть поки що ажіотажу немає. Правда, минулого тижня погода налякала водіїв і вони масово ринули на СТО. Зазвичай, коли випадає перший сніг, тут шалені черги. За день можуть обслужити щонайменше 50 клієнтів, оскільки працюють цілодобово. Більше не виходить, бо лише на одне авто потрібно виділити приблизно 1 годину.

“Якщо повністю “перевзути”, то десь 40 хвилин, а якщо 2 колеса, то десь 20 хвилин. А якщо ще рівняти, то десь годину треба”, – пояснює працівник шиномонтажу Іван Мишковський.

Зараз найбільші черги на вихідних, зазначають в адміністрації шиномонтажу, тому стараються виконувати роботу швидко та якісно. Через те, що водії відкладають до останнього – в чергах доводиться стояти від 3 годин і більше.

“Потік клієнтів залежить від погоди на дворі, тобто коли тільки бачать в прогнозі погоди мінусову температуру, то зразу починають їхати клієнти. Розуміють, що скоро впаде сніг”, – додає адміністратор шиномонтажу Мар’яна Нема.

Сума грошей, яку ви залишите в СТО залежить не від сезону, погоду чи ажіотаку. Фахівці кажуть, що від розміру коліс. В середньому заміна резини коштує 120 гривень за одне колесо. А от щоб купити найдешевші шини доведеться заплатити щонайменше 600 гривень за одну, а найдорожчі ж вартують до 10 тисяч гривень.

Найчастіше водії обирають колеса середньої цінової категорії, які водночас є хорошими за якістю. Тож, 4 колеса за всередньому вартуватимуть 5-9 тисяч, + до 500 за заміну.

Оля Боднар, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK