Тернопіль

Патрульні поліцейські та школярі у Тернополі провели акцію

Сьогодні 30 школярів мали змогу помалювати на асфальті фарбою. І як би це дивно не звучало, допомагали дітям в цьому патрульні поліцейські. В рамках акцій “Відповідальний пішохід” та “Сто пунктів безпеки” школярі намалювали дорожні знаки, згадали правила дорожнього руху і тепер мають світловідбиваючі жилети, для безпеки на дорозі. Повідомляє Т1 Новини.

Для того, аби нанести попереджувальні знаки, учні ЗОШ №14 використовували спеціальні трафарети та балончики із фарбою. Робили це для того, аби вкотре нагадати пішоходам про правила дорожнього руху та вберегти від можливих нещасних випадків.

Арсен з радістю долучився до акції, малював знаки. Каже хоч правила знає давно, але розуміє, що згадувати корисно і йому, і іншим. Хлопець додає, що в школі часто з вчителями і однокласниками обговорюють небезпеку на дорогах. Послухати приклади від патрульних, а тим паче перед канікулами, було корисно.

Об’єднали патрульні сьогодні разом 2 акції. В рамках “Сто пунктів безпеки” роздали безпечний набір школяра. У нього входять 8 світловідбиваючих жилетів різного кольору та 20 манжетів. Їх зможуть використовувати, до прикладу, під час екскурсій або спільних прогулянок.

Педагоги ж кажуть, хоч на уроках тему безпеки не оминають, та зі слів спеціалістів усі застереження звучать переконливіше. Тим паче, що акції мали і розважальний характер.

Сьогодні в рамках акції подібні розмови відбувались в кількох школах Тернополя. Малювали знаки і згадували правила у всіх містах України.

Оксана Рогачук, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK