Тернопіль

Освітяни з восьми країн світу приїхали обмінюватися досвідом до Тернополя

Гості з усього світу та взаємний обмін досвідом. У Тернопільському національному економічному університеті розпочався перший міжнародний тиждень. Приїхали гості із семи країн, повідомляє Т1 Новини.

Перший міжнародний тиждень стартував у Тернопільському національному економічному університеті. Освітяни із 7 країн зібрались, аби обговорити перспективи співпраці, обміну досвідом та реалізації задумів у близькому майбутньому.

“Найважливіша мета цього першого тижня – комунікація. Між установами, учбовими закладами, пошук надійних партнерів та справжніх друзів на освітній арені”, – каже проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Оксана Десятнюк.

Участь у зустрічі брали гості з університетів-партнерів України, Китаю, Німеччини, Ізраїлю, Молдови, Польщі, Словацької Республіки, Туреччини. Учасники мали змогу не лише познайомитись із економічним університетом, а й презентувати свій навчальний заклад.

“Нашому університету 25 років. Свій розвиток ми почали із малого університету та невеликої кількості студентів. Зараз ми маємо міжнародні та магістерські програми. І обов’язково наші національні”, – представник деггендорфського технологічного інституту (Німеччина) Вольфганг Дорнер.

Запрошені гості дякували за таку можливість та організацію зустрічі. Адже це ще один крок на шляху до реалізації спільних проектів та вдалої співпраці.

“Дякую вам за організацію та за запрошення. Дякую, що я та наші колеги маємо змогу бути тут. Цей захід, справді хороша можливість співпрацювати”, представник технічного університету (Словаччина) Джозеф Глова.

Програма першого дня була насиченою. Для гостей провели екскурсію університетом, ознайомили з історією закладу, його досягненнями, матеріально-технічною базою та студентськими ініціативами. А партнерам ТНЕУ вручила відзнаки.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK