Тернопіль

Особливі тернополяни 12 років поспіль створюють унікальні вироби із душею

Незвична майстерня. Особливі тернополяни з унікальними навичками. Вже 12 років поспіль у Тернополі діє майстерня “Вертеп”, де свої витвори створюють люди з інвалідністю. Тут і свічки, і картини, і вироби з бісеру, мило ручної роботи… У ці вироби особливі майстри вклали усю душу. Передає Т1 Новини:

У майстерні “Вертеп” працюють тернополяни з інвалідністю. Тут вони не лише опановують десятки видів рукоділля, а й цікаво та весело проводять час, вчаться облаштовувати свій побут.

“Ініціатива створити цю майстерню була матерів дітей, які мають інвалідність. Вони дізнались, що у Львові є такі майстерні для таких діток. Вони поїхали туди за досвідом”, каже менеджер і асистент майстерні “Вертеп” Світлана Безпятчук.

Сама майстерня у Тернополі діє вже 12 років. Вона знаходиться на бульварі Данила Галицького. Тут займається 12 осіб з інвалідністю та 4 асистенти, які їм допомагають.

Кожен з учасників майстерні обирає захоплення до душі. Марія Ботюк тче основу на жіночу сумочку. Таких, за словами асистентів, дівчина зробила близько десятка. Мама Марійки радіє її успіхам і розповідає, що тут ще займається її молодша донька.

Ірина Музика співпрацює з майстернею вже багато років. Пригадує, вперше прийшла сюди на запрошення друга, побачене здивувало і вона вирішила, що треба допомагати тернополянам з інвалідністю.

Познайомитися зі спільнотою “Лярш-Тернопіль” та побачити унікальні витвори її учасників, містяни зможуть у п’ятницю, 19 квітня. О 14 годині в Українському домі “Перемога” буде діяти виставка робіт людей з інвалідністю, а також майстер-класи з аплікації та розпису гіпсових фігурок. А також демонструватимуть фільм “Такий як є” про осіб з розумовою неповносправністю. Відкрийте для себе світ людей з особливими дарами!

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Тернопіль1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK