Тернопіль

Орієнтовний порядок денний пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради

Сьогодні у ТМР відбудеться засідання тридцятої сесії.

Всього внесено проектів – 186.

Розробник Назва проекту рішення
Н.П.Кучер Про виконання бюджету міста Тернополя за 9 місяців 2018 року
Н.П.Кучер Про внесення змін до рішення міської ради від 15.12.2017р. №7/21/42 „Про бюджет м. Тернополя на 2018рік”
Н.П.Кучер Про внесення змін до рішення міської ради від 15.06.2018р. №7/25/43«Про місцеві податки і збори»
В.Й.Бесага Про виконання Програми оновлення містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру на 2016-2018 роки
В.Й.Бесага Про затвердження Програми оновлення, актуалізації містобудівної, топографо- геодезичної документації та впровадження геоінформаційної системи ведення містобудівного кадастру на 2019-2021 роки
С.Є.Добрікова Про виконання програми підтримки книговидання місцевих авторів, висвітлення діяльності міської ради, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2016-2018 роки
С.Є.Добрікова Про Програму підтримки книговидання місцевих авторів та забезпечення святкових і офіційних заходів на 2019-2021 роки
С.Є.Добрікова Про зняття з контролю та перенесення термінів виконання рішень міської ради
І.В.Коваль Про виконання Програми захисту населення і території м.Тернополя від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки
І.В.Коваль Про затвердження Програми захисту населення і території Тернопільської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки
П.М.Гукалюк Про виконання Програми забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Тернополі на 2018 рік
П.М.Гукалюк Про Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та мобілізаційної підготовки Тернопільської міської територіальної громади на 2019 рік
П.М.Гукалюк Про виконання «Міської комплексної програми профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017-2018 роки»
П.М.Гукалюк Про затвердження програми «Безпечне громада» на 2019-2020 роки
Ю.П.Дейнека Про виконання Програми розвитку міжнародного співробітництва і туризму міста Тернополя на 2016-2018 роки у 2018 році
Ю.П.Дейнека Про затвердження Програми розвитку міжнародного співробітництва і туризму Тернопільської міської територіальної громади на 2019-2021 роки
Ю.П.Дейнека Про виконання плану надходжень від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності
В.І.Сулима Про виконання Програми «Турбота» на 2016-2018 роки
В.І.Сулима Про затвердження Програми «Турбота» на 2019-2021 роки»
О.І.Смик Про виконання Програми підтримки парків міста на 2016-2018 роки
О.І.Смик Про Програму розвитку парків на 2019-2021 роки
О.П.Похиляк Про затвердження Типового Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м.Тернополя
Б.В.Ясеновський Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік
О.І.Соколовський Про прийняття зовнішньої мережі водопостачання та обладнання до комунальної власності міста
О.І.Соколовський Про прийняття зовнішніх мереж водопостачання та господарсько-побутової каналізації ТзОВ «Компанія ДОБРОБУД» до комунальної власності міста
О.І.Соколовський Про прийняття обладнання до комунальної власності міста
О.І.Соколовський Про прийняття обладнання до комунальної власності міста від ТзОВ «Зодіак Люкс»
О.І.Соколовський Про прийняття обладнання до комунальної власності міста від ТзОВ «АВАКС ПРОФ»
О.І.Соколовський Про передачу недобудованого напірно-самопливного колектора
О.І.Соколовський Про прийняття тротуару до комунальної власності міста
О.І.Соколовський Про внесення змін в рішення міської ради від 15.12.2017р. №7/21/54
О.І.Соколовський Про внесення змін в рішення міської ради від 24.10.2017р. №7/19/19
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Микулинецька (гр.Лучка Т.А. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Семусь А.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Микулинецька (гр.Батуленко В.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Піскова (гр.Бірковий М.А. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Гайова (гр.Данчук Р.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.О.Довженка (гр.Купчик Ю.Р.та інші)
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,4046га за адресою вул. Тролейбусна, 4в  ОСББ «Тролейбусна, 4в»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 8,7300га, наданої в користування ТзОВ «Тернопільбуд» за адресою вул.Київська – Генерала М.Тарнавського
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на поділ земельної ділянки загальною площею 3,6300га за адресою вул.Микулинецька,116, яка перебуває в оренді ТОВ «Комунсервісбуд»
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0760га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, офісними приміщеннями, гаражами за адресою вул.Шептицького,5А об’єднанню співвласників  багатоквартирного будинку «Шептицького,5А»
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3675га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, офісними приміщеннями, гаражами за адресою вул. Шептицького,5А об’єднанню співвласників  багатоквартирного будинку «Шептицького,5А»
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0023га за адресою вул.Багата,9а гр.Ліпатовій Л.К.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0146 га за адресою вул.Микулинецька,115/90 гр.Бортняк Б.Б., Бортняку В. В.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4084га  за адресою вул.Глибока Долина,14 гр.Башті І.С.
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Д.Лук’яновича (гр.Торуба І.С. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Гайова (гр.Костюк Б.Г. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Гайова (гр.Давидюк В.П. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Піскова (гр. Паславська А.О.та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Микулинецька (гр.Тима І.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,1 (гр.Мусял Р.Ф. інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030га за адресою вул.Текстильна гр.Петришину І.І.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0035га за адресою вул.М.Паращука,4 гр.Хвалі Р.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0444га для обслуговування багатоквартирного житлового за адресою вул.Глінки, 3 ОСББ «Глінки, 3»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Гайова (гр.Ярошевський В.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1080га для обслуговування адміністративно-житлового комплексу за адресою вул. Листопадова,9 ОСББ «Листопадова 9»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0240га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою вул.Академіка О.Брюкнера,6 ОСББ «Брюкнера,6»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2910га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Карпенка,34 ОСББ «Карпенка, 34»
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0345га за адресою вул. Д.Лук’яновича,8 гр. Коваленко І.І.
В.Л.Кібляр Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою вул.Золотогірська,28 (гр.Хміль О.І. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,2А (гр.Шпак С.С. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,0550га за адресою Мирна,21 гр.Метохіру В.Є.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0270га за адресою вул.Калинова гр.Буднику В.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0130га за адресою просп.С.Бандери,41 гр.Сенатович О.В.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0580га  за адресою вул.Микулинецька,115/166 гр.Дячоку Ю.С.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.Л.Толстого,6 гр.Виваль Л.Я., Шацьких Л.Я.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0971га за адресою вул.Урожайна,11а гр.Дедіву А.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0376га за адресою вул.Д.Нечая,44/2 гр.Хаперській Д.С.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0140га за адресою вул.Микулинецька,115/97 гр.Пастушаку В.О.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0106га за адресою вул.Текстильна релігійній громаді «Парафія Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці» м.Тернопіль Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви»
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,05га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою бульвар Д.Вишневецького,9 об’єднанню співвласників  багатоквартирного будинку «Вишневецького 9»
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0149га за адресою вул.Кошового І.Сірка,13 гр.Кирич З.В., Островській Н.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,2655га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Київська, 9 ОСББ «Київська, 9»
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4263га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Живова,28 ОСББ «Живова 28»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1532га за адресою вул.Мирна,33 гр.Цигану Б.П.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0030га за адресою вул.Багата,9 гр.Яременку В.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2958га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Карпенка,28 ОСББ «Затишок-2007»
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 га за адресою вул.С.Будного,2А гр.Ткачику О.М.
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400га за адресою вул.Живова,46 гр.Сокіл Д.Й.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Ковальчук В.Б. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованим нежитловим приміщенням за адресою вул.Б.Хмельницького,19 ОСББ «Хмельницького,19»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Костін М.Ю. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0985га за адресою вул.Гірняка гр.Чорному О.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Тролейбусна,14б гр.Дубодєл Т.О., Гуман Ю.О.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Піскова (гр.Пилипко Ю.Ю. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Топоровський І.Є. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,0050га за адресою вул. П.Чубинського,9 гр. Волянській І.Ю.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1029га за адресою вул.Хліборобна,24 гр.Золотій М.І.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0599га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Пирогова,4 ОСББ «Пирогова,4»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0721га за адресою вул.Хутірська гр.Комбулю Т.С.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0575га за адресою вул.С.Чарнецького,16 гр.Гірняк М.В.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2619га за адресою вул.Зарічна,70 гр.Ваврів Г.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Глибочанська,26 гр.Комбуль Н.Б.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0405га за адресою вул.Глибочанська,26 гр.Комбуль Н.Б.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Хліборобна,24 гр.Золотій М.І.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0431га за адресою вул.Білецька,43  гр.Лотоцькій Г.І.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0048га за адресою вул.М.Коцюбинського гр.Бетлію М.Ф.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,1100 га за адресою вул.Київська,3б  обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Київ»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0220га за адресою вул.Квітова,6 гр.Чайківському І.Т.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0018га за адресою вул.Броварна гр.Гриценку Й.М.
В.Л.Кібляр Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0091га за адресою вул.Тісна,1 гр.Навойській М.І.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Д.Лук’яновича (гр.Вінницька О.А. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0023 га за адресою вул.Вояків дивізії «Галичина» гр.Скорому М.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0065га за адресою вул.Овочева гр.Демборинському Р.В.
В.Л.Кібляр Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0019га за адресою бульвар Данила Галицького,1 гр.Абрамику П.Я.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0029 га за адресою вул.Вояків дивізії «Галичина», 12 гр.Назаренко Т.К.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0021га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Дружби гр.Терещенку О.С.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 11,1915га  за адресою вул.Лозовецька,13 товариству з обмеженою відповідальністю  «Домобудівник»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0274га за адресою вул.Микулинецька гр.Танчук Ю.І.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0454га за адресою вул.Підгірна гр.Кінашу Н.Р.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.М.Карпенка (гр.Теслюк О.М. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0220га за адресою вул.Микулинецька-бічна, 10 гр.Когуту М.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0844га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Бродівська,15 ОСББ «Бродівська-15»
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0338га за адресою вул.Тернопільська,56 гр.Козак О.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,10га за адресою вул.Новий Світ (гр.Гук А.Б. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0595га  за адресою вул.Південна,3 гр.Чеху Ю.З., Чех Ю.Ю.
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0289 га за адресою вул.Генерала Ю.Тютюнника,19 гр.Павловій Л.О., Павлову М.Р.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0596га за адресою вул.Молодіжна,20 гр.Поворозник М.В.
В.Л.Кібляр Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0638га за адресою вул.Калинова,2  гр.Гайді О.І.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033га за адресою вул.М.Коцюбинського гр.Крисоватому Р.Р.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Глибока Долина,10  гр.Собчук З.В., Горобцю Н.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Крушельницької (гр.Стасюкевич Г.М. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0336га за адресою вул.Д.Лук’яновича, 8  гр.Галюку М.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0670га за адресою вул.Вербова гр.Співак М.Д.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0141га адресою вул.Д.Лук’яновича, 8 гр.Фаєру Р.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10га за адресою вул.Н.Гірняка гр.Авдєєву А.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1490га для обслуговування нежитлових будівель та споруд за адресою вул. Микулинецька.24, гр. Крамарчук С.Б.
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,0019га за адресою майдан Привокзальний,2б гр.Козяр О.Д.
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,1524га за адресою вул.Глубочанська,29 гр.Владиці І.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0255га за адресою вул.Микулинецька гр.Павлечко Г.Я.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5741га за адресою вул. Текстильна,34а  гр. Франків О.О. та Франківу Р.Й.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0667га за адресою вул.Калинова гр.Корнієнку Д.Б.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0606га за адресою вул.Об’їзна гр.Неху Н.І.
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3600га за адресою вул.С.Будного,1 гр. Гудимі П.Р.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,6456га за адресою вул. Микулинецька,46 товариству з обмеженою відповідальністю «Автотехсервіс»
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1000га за адресою вул.М.Шашкевича,19 гр. Чарношу В.Б. та Яремчуку Ю.В.
В.Л.Кібляр Про поновлення договорів оренди землі
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0337га за адресою проспект Злуки релігійній громаді «Парафія Вознесіння Господнього» міста Тернополя  Тернопільської області Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ Київського патріархату
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою провулок Цегельний (гр.Будзінська І.Б. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0218га за адресою вул. Й.Перля,3 гр. Шведу А.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0410га за адресою вул.Підгірна гр.Середницькому П.І.
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 1,5079га за адресою вул.Микулинецька, 114 товариству з обмеженою відповідальністю «Моноліт-Тернопіль»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1830га, наданої для обслуговування викупленого приміщення «Г» за адресою вул.Гайова,54  гр.Заєцю І.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Львівська (гр.Побережник А.Д. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0310га за адресою вул.М.Шашкевича гр.Жилі Г.Я.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0068га за адресою вул.Князя Острозького гр.Євчин О.О.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0049га за адресою вул.Овочева гр.Воропаю О.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1590га за адресою пров.Цегельний, 1 спільному підприємству «Електрогазтех»
В.Л.Кібляр Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,2370 га за адресою вул.Вільхова, 6 ОСББ «Явір»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0122га за адресою вул.Далека гр.Макуху М.Є.
В.Л.Кібляр Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0366га за адресою вул.Куток,14 гр.Бурак М.В.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0304га за адресою вул.І.Пулюя,26 гр.Бутчинському І.Я.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на поділ земельної ділянки загальною площею 0,0511га за адресою вул.Кармелюка,11, яка перебуває в оренді гр.Дмитрів Н.В.
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,3094га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Котляревського,69 ОСББ «Котляревського 69»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0029га за адресою вул.Валова гр.Цюкало М.Й.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Текстильна (гр.Сорока Л.П. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою проспект Злуки товариству з обмеженою відповідальністю  «Семгал»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0093га за адресою вул.Глибока гр.Розпутньому О.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення  площею 0,6577га за адресою проспект Злуки – вул. П.Чубинського  КП ТМР «Масив»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0500га за адресою вул. Карпенка.17а  гр.Бартошуку І.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Медова,10 товариству з обмеженою відповідальністю «Намафарм Трейд» та гр.Обуховій Н. П.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0385га за адресою вул.Зелена,14 гр.Яремі Н.І.
В.Л.Кібляр Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0530га за адресою вул.Березова,27 гр.Цицику А.Я.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,0038га за адресою вул. Качали,3

ГО «Тернопільський прес-клуб»

В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,0149га за адресою вул.Білогірська,19 гр.Онуферко З.В.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1000га за адресою вул.Піскова,4 гр.Небесній Г.Р.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1450га за адресою вул.Д.Лук’яновича,8  гр.Панасюку І.С. та Данилу А.Р.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту площею 0,00375га за адресою вул. 15 Квітня гр. ФО-П Фурді М.Р.
В.Л.Кібляр Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 1,3700га за адресою вул. Чернівецька,44б приватному підприємству «МВМ»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0352га за адресою вул.Д.Лук’яновича, 8  гр.Слободяну М.Г.
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Микулинецька (гр.Шашурін С.В. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Академіка Сахарова (гр.Солонинка В.П. та інші)
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100га за адресою вул.Чалдаєва гр.Голубу Б.А.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,0241га за адресою провулок Цегельний гр. Мичко Я.С.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.М.Драгоманова,1 гр.Пасічнику І.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0099га за адресою вул.Достоєвського,24 гр.Мозіль С.Б.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на об’єднання двох земельних ділянок площею 0,0070га та площею 0,0050га за адресою вул. Львівська,2а ФО-П Гамівці В.М.
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.15 Квітня (гр.Скуратко Т.М. та інші)
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0500га за адресою вул.Бродівська, 44 ПМП «Лотос»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 1,4312га, наданої в користування дочірньому підприємству «Нептун+», за адресою вул. Поліська, 2
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1429га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Київська,16б ПМП «Елена»
В.Л.Кібляр Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0735 га за адресою вул.Чумацька гр.Дубінецькому А.В.
В.Л.Кібляр Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1864га за адресою вул.Бригадна гр.Бондаренку М.В.
В.Л.Кібляр Про надання земельної ділянки площею 0,1500га за адресою вул.С.Будного, 21  ТОВ «Макро Трейдінг»
В.Л.Кібляр Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,2826га за адресою вул. Чернівецька,44б приватному підприємству «МВМ»
  Різне

 

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK