Тернопіль

Олімпійська чемпіонка у Тернополі поділилася своїми секретами

Олена Підгрушна – гордість Тернопілля і всієї України. Олімпійська чемпіонка, переможниця гонок Чемпіонату Європи і світу. Поспілкуватися із титулованою спортсменкою пощастило учням Тернопільської гімназії імені Івана Франка.

Повний зал школярів в обласній бібліотеці для дітей. Усі зібралися, аби почути історію тернопільської біатлоністки Олени Підгрушної. Почали традиційно, зі спогадів, коли Олена тільки починала робити перші кроки у біатлоні. “Саме в той день в мене була одна думка: якщо сьогодні цей тренер не приходить, це останній раз у моєму житті, коли я приходжу на біатлон, я більше сюди не повернуся і тренера чекати не буду. Воно так і сталося, я більше ніколи його не чекала тому, що у той день якимось чудом прийшов інший тренер”, пригадує тернопільська біатлоністка, Олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту України Олена Підгрушна.

Це був Олег Бунт. Саме він першим запросив, тоді ще юну спортсменку, на біатлонну базу у Підгородньому. Наразі спортсменка, у якої за спиною численні перемоги, не може визначити, яка із них була найважливішою. Адже кожна була неповторною, і давалася дуже важко. Та більшості вболівальників назавжди запам’ятається саме золотий фініш Олени в естафеті на Олімпійських іграх. “Коли ти приходиш на останню стрільбу – ти розумієш, що зараз. Від твоїх рухів залежить все, починаючи від твого результату, від результату команди. А це історія, це результат держави. Я стріляю і розумію, що зараз я – це держава. В мене немає другого шансу”, каже Олена Підгрушна.

Історію Олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної діти слухали уважно, а після почали ставити власні запитання. Скористались такою нагодою і журналісти Тернопіль 1. Ми поцікавилися в Олени ситуацією із біатлонною базою у Підгородньому. Адже нещодавно Уряд прийняв пропозицію щодо передачі бази у державну власність. Олена відповіла, що зробить все для того, аби врятувати і базу, і ролерну трасу.

Яна Полухіна, Віталій КуземкоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK