Тернопіль

Ольга Шахін поділилася своєю історією успіху з майбутніми підприємцями

Історія успіху Ольги Шахін. Знана підприємиця завітала до університету, де колись й сама здобувала освіту. Але сьогодні у якості спікера. Пані Ольга розповіла студентам секрети ведення бізнесу. А також розповіла про свій нещодавній візит до Америки та досвід закордонних підприємців. Повідомляє Т1 Новини.

Сьогодні відома підприємиця та голова тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України “Дія” Ольга Шахін зустрілася із студентами Тернопільського національного економічного університету. Вона розповіла майбутнім підприємцям чого досягла в житті. А найголовніше те, що й сама колись була студенткою цього вузу. Нещодавно Ольга Шахін побувала з робочим візитом в Сполучених Штатах Америки.

“Найцікавіше те, що мультимільйонери – це звичайні люди, вони звичайно вдягаються, не “гоняться” за брендами. Для них краще тими грошима поділитися з біднішими людьми”, розповіла Ольга Шахін.

А чи не найбільше Ольгу Шахін вразило в Америці – державна підтримка людей з особливими потребами. Вони там на рівні з усіма.

“У них наприклад є фабрика, де працюють повністю незрячі. Вони шиють воєнну форму і зарплату вони мають більшу, як звичайний член сім’ї, бо не сплачують податки”, каже голова Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України “Дія” Ольга Шахін.

Студенти, майбутні підприємці, які вже досягли певних успіхів у своїй галузі, отримали від Ольги Шахін нагороди.

Зустрічі з відомими бізнесменами у Тернопільському економічному вузі добра традиція. У такий спосіб викладачі хочуть показати студентам на кого вони повинні рівнятися. І те, що успішним може бути кожен, головне – бажання.

На завершення Ольга Шахін підкреслила, що відкрити власну справу може будь-хто. Треба лиш велике бажання і любов до справи, яку ти робиш. Головне не здаватися, якщо виникають труднощі.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK