Тернопіль

Олена Підгрушна про провальний спринт: “Бігла і відчувала, що повністю вимотана”

Олена Підгрушна, яка фінішувала сьогодні 49-ю в спринті, поділилася враженнями від гонки і від етапу в Нове-Место. який вперше проходить без глядачів.

– Лєна, три промахи – навряд чи ти задоволена такою стрільбою. Не вистачило часу відпочити?

– Напевно. Я сьогодні бігла і відчувала, що повністю вимотана. Останні три дні самопочуття “ніяке”. Стрільба не йшла, плюс я на стійці потрапила в порив вітру – боролася з ним, але все одно не влучила першими двома. Думала, буде ще більше помилок (сміється).

– Траса тут важка?

– Ні, траса тут хороша, класна, цікава. Просто сніг зараз такий – немає швидкісної лижні і, звичайно, це ускладнює гонку.

– Вчора говорили з сервісом і з’ясували, що до такої погоди вони вже адаптувалися! Як сьогодні лижі працювали?

– Наші сервісмени зробили сьогодні максимум. Просто сніг такий! Звичайно, коли він свіжий і чистий – лижі летять і зі спуску, і на перекатах. А коли така каша – навіть на відкатці лижі “прилипають” до снігу, і це не від лиж залежить, а від снігу. Думаю, зараз всі мучаються, навіть по техніці спортсменів видно – і близько немає тієї частоти і різкості, як зазвичай буває у дівчат в гонках.

– Етап проходить без уболівальників, але на трибунах є банер з твоїм портретом! Ти бачила його?

– Ні, банера я не бачила (сміється)! Чесно кажучи, мені від відсутності вболівальників на трибунах було ні холодно, ні жарко! Наші українці все одно прорвалися – стоять там в лісочку, кричать і підтримують через сітку (сміється)! Відчуття, як зазвичай, з уболівальниками! Плюс на трасу виходять всі тренера, весь сервіс – і наш, і інших команд. Все одно публіка є, по дистанції ведуть, інформацію дають. Звичайно, з порожніми трибунами відчуття, що чогось явно бракує. Ось фінішувала і думала: “Ззаду там Доротея Вірер їде, раніше трибуни б уже” волали”, а зараз – тиша”! Незвично, звичайно!

Вікторія Родічева, з Нове-МестоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK