Тернопіль

“Одна доза вартувала 300-500 гривень”: відомі деталі діяльності наркоторговців у Тернополі

Тернополянин ще у 2018  році створив віртуальний наркомагазин. Через інтернет-канал Telegram він реалізовував марихуану, амфетамін, метамфетамін, МДА, PVP та нові психотропні речовини – НПР.
DSC01692“Тридцятиоднорічний чоловік працювати починав спочатку сам: адміністрував сайт, спілкувався з клієнтами, фасував наркотики, розвозив їх у визначені місця та закладав. Після того, як робота налагодилася та почала приносити чималі прибутки, найшов через інтернет близько десяти помічників з Тернополя. У спільники взяв десять активних споживачів заборонених речовин, пообіцявши їм захист, анонімність та високу зарплату. Вони мали фасувати та розвозити товар. Гроші за проданий товар приходили на електронні гаманці, яких оперативники виявили більше п’ятдесяти. За одну закладку посередники отримували сто гривень. В день створювали в середньому від десяти до п’ятдесяти сховків. Одна доза вартувала 300-500 гривень”, – повідомляють у поліції.
На сьогодні вісьмом особам уже повідомили про підозру за ч.3 ст.307 КК України у складі організованої злочинної групи.
Перевіряють слідчі й інших осіб, причетних до даного бізнесу, а також встановлюють шляхи надходження наркотичних речовин на територію області. Тривають слідчі дії.


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK