Тернопіль

Новий парк: тернополяни прийшли під Будинок правосуддя

Пані Ганна живе поблизу дач, що на перетині вулиць Тарнавського і Київської. Жінка розповідає – зараз ця ділянка міста більше нагадує закинуті чагарники. Тому коли почула про те, що там хочуть облаштувати новий парк, дуже зраділа.

– Я живу на БАМІ. Там, де ці дачні ділянки зі страшними парканами. Ці будинки вигляду ніякого в них. І коли почули про цей новий парк, то серце в нас радіє, – каже тернополянка Ганна Мурована.

У цій частині міста живе близько 70 тисяч тернополян, більшість – молоді сім’ї в яких є маленькі діти. Найближча зелена зона – це парк Національного відродження. Тому молоді батьки кажуть, хочуть, аби парк з’явився і на території їхнього мікрорайону.

– Щоб була можливість погуляти мамам з колясками, пенсіонерам, аби просто було де пройти на БАМі. На Алясці парку немає, а до молодіжного дуже далеко йти, – каже тернополянка Юлія Шацька.

Свою думку прийшли висловити сьогодні під стіни Будинку правосуддя. Щоправда, вони були не єдині – прийшли сюди і власники дачних ділянок. Сьогодні тут проходило судове засідання. Люди розповідають, не проти парку, головна проблема – що нові ділянки, які пропонують, занадто далеко.

– То є і старенькі люди, вони не можуть їздити в таку далеку дорогу. А тут в місті близенько. Мені от з дитиною бери їдь туди. Як добиратися, – розповідає тернополянка Тетяна.

Площа нового парку складатиме понад 10 гектарів, 65 відсотків з яких – зелені насадження. Також тут облаштують розважальні зони, спортивні майданчики, кафе та дитячі майданчики.

Христина Луцик, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK