Тернопіль

Нове обладнання та відремонтовані палати у Тернопільській лікарні швидкої допомоги

300 тисяч гривень на ремонт коридору, і ще пів мільйона на обладнання. Тернопільська лікарня швидкої допомоги оновлена. У медзакладі кажуть, зміни потрібні були насамперед не персоналу, а пацієнтам. Тепер з новим обладнанням діагностика краща, обслуговування швидше, а у відремонтованому приміщенні і перебувати приємніше. До того ж, на території лікарні відкрили пам’ятник відомому святому. Повідомляє Т1 Новини.

Так виглядає коридор травматологічного відділення у Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги. На ремонт із міського бюджету виділили 300 тисяч гривень. Більшість цих грошей витратили саме на капітальне відновлення коридору. Решту – на косметичний ремонт в окремих палатах.

“Це великий плюс для нас, щоб тернополяни отримали більш-менш нормальні умови для перебування в лікарні. Не буде стидно зайти в лікарню, пролікуватись”, коментує завідуючий травматологічним відділенням КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги” Борис Майка.

Медики кажуть, капітальний ремонт у відділені не робили 20 років. За цей час стіни і підлога зруйнувались, а умови стали не придатними для роботи.

“Все зроблено по сучасних технологіях, ремонт стін, зроблено нормальне освітлення. Приміщення, які не мають вікон, стали світлими, приємними, привітними”, додає директор КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги” Ярослав Чайківський.

Травматологічне відділення є одним із найбільших в медустанові, додає Ярослав Чайківський. Тут щороку лікуються до 2 тисяч людей. Тому впевнені, пацієнтам зміни теж будуть до вподоби. Ще один позитив – нещодавно тут з’явився і фібробронхоскоп. Раніше такого обладнання у медзакладі не було, а це ускладнювало діагностику.

Це обладнання закупили за кошти міського бюджету завдяки програмі “Здоров’я тернополян”. Вартість бронхоскопа склала півмільйона гривень.

“Перелік обладнання визначається на підставі пропозицій, які дають лікарі, вони знають, які є проблеми у кожній лікарні. У зв’язку із тим, що з’являється нове обладнання, є можливість швидше діагностувати ті чи інші захворювання, надавати кращу медичну послугу”, каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Аби пацієнти лікарні отримували не лише фізичну медичну допомогу, але і духовну, на території встановили пам’ятник Роху. Це французький святий – захисник від інфекційних хвороб та епідемій. На монументі також зображений собака. Вважають, що тварина допомогла Роху, коли той хворів чумою. Собака приносив святому їсти, щоб той не помер, відтак тварина зі шматком хліба.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK