Тернопіль

Нелюди на Тернопільщині викинули цуценят, замотаних скотчем у картонній коробці

Неподалік Тернополя знайшли двох цуценят. Про інформацію повідомили зоозахисників. Ті ж були шоковані, собачок хтось посадив у коробку, замотав скотчем і залишив помирати. Щоб вибратись на волю тваринам довелось прогризти картонну коробку, повідомляє Т1 Новини.

Це дорога на Лозову неподалік Гаїв Шевченківських. Саме тут на узбіччі місцеві жителі знайшли двох цуценят. Про знахідку повідомили зоозахисників, щоб ті забрали тваринок на перетримку.  Проте, коли ті приїхали були вражені побаченим.

“Цієї суботи зателефонували нам і повідомили, що в посадці виявили двох собачок. Вони були у коробці замотаній скотчем і могли б тут загинути”, – каже голова ГО “Ноїв ковчег” Володимир Тукало.

Володимир розповідає, песикам вдалось вижити завдяки власній силі волі. Вони перегризли картонну коробку і вибрались звідти самотужки. Собачкам близько 3-х місяців.

Зараз тварин забрали на перетримку у Петрики. Там собачок годують, з ними граються та шукають нових господарів. Одного з песиків назвали Блек, а іншого Рижик. Хто міг викинути тварин невідомо, проте зоозахисники кажуть, подібні жахливі випадки непоодинокі.

Захисники тварин кажуть, якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами, повідомте про це поліцію. Згідно закону на власника кота чи собаки чекає штраф або ж кримінальна відповідальність.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Володимир Сосна,  Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK