Тернопіль

Небайдужих закликають допомогти врятувати життя тернополянки

Потребує допомоги тернополянка Тетяна Барладин. 56-річна жінка страждає на рак. Через множинні метастази їй необхідне лікування закордоном. Збором грошей займається батько жінки, який надіється на підтримку тернополян і просить небайдужих не залишати його родину у біді. Повідомляє Т1 Новини.

Тернополянин Григорій Коберник збирає гроші на лікування доньки. 5 років тому вона дізналась про страшний діагноз – рак молочної залози. Після хіміотерапії Тетяна Барладин надіялась на одужання, проте кілька місяців тому медики діагностували у тернополянки метастази. В Україні лікарі роблять невтішні прогнози, проте допомогти мають намір в ізраїльській клініці.

“Потрібно на обстеження тільки 10 тисяч доларів, грошей у нас таких немає. Я почав бігати і збирати гроші на лікування: по сусідах, церквах, родині збираю кошти”, каже Григорій Коберник.

Чоловікові вдалось зібрати 40 тисяч гривень, проте цієї суми ще не достатньо. Григорій каже, часу залишилось обмаль, бо вже наступного тижня їх чекають у клініці за кордоном. Заради здоров’я доньки, каже тернополянин, готовий на будь-які жертви.

“Даю на продаж машину, дачу, мотоблок, тобто все це даю на продаж.Домовились,. що перепишу хату”, додає пан Григорій.

Григорій просить допомогти його родині і небайдужих тернополян. Кошти на лікування можна перераховувати на рахунок ПриваБанку, номер картки 5168 7573 9708 6382 – Сокіл Наталія (дочка), тел. 0982067111.

“Я на все згідний, тільки б дати їй життя”, каже батько Тетяни.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK