Тернопіль

“Насправді обручку я не залишив!”: тернопільський стоматолог про участь у відомому шоу

Нещодавно завидний тернопільський холостяк і власник трьох стоматологічних клінік Руслан Павлишин знявся у реаліті-шоу “Одруження наосліп”. Після виходу передачі чоловік зауважив, що багато цікавих моментів його стосунків з відомою блогеркою залишилося поза кадром, пише “Сорока”.

8bcf0d5d5c6df1f8ff7a8fe6cfc121f0_XLНа своїй сторінці у Instagram тернополянин написав, що велику роль в «Одруженні на осліп» відіграє «магія монтажу».

– Так, звичайно що спілкування і симпатії на той момент були, але серйозних відносин у мене ПІД ЧАС проекту НЕ БУЛО. Наш випуск змонтували таким чином, що моя «дружина» залишила обручку, а я вирішив продовжити наше спілкування. Насправді, обручку я НЕ ЗАЛИШИВ! Це все магія монтажу. Сценарію у нас не було, якщо не враховувати підказки режисера і планування нашого тижня. Все було в реальному часі, наші сюрпризи один одному були справді неочікуваними. Під час проекту ми спілкувались лише в той час, коли безпосередньо проходили зйомки. Як ви вже могли зрозуміти, Олена була зайнята «блогерством» і роботою. Отже, і після проекту ми жодного разу не зустрічались і не спілкувались, – написав Руслан Павлишин.

Також холостяк додав, що деякі його фрази вирвали з контексту.

– Ох цей монтаж. Дуже багато діалогів, сцен і навіть сюрпризів у програмі не показали. Можливо через брак ефірного часу. Дуже багато моїх фраз, діалогів і монологів перетворились у 2-3 секунди не завжди влучних коментарів. Моя фраза про подругу була також вирвана з контексту, і, на мою думку, дуже влучно. На тій вечірці у нас виник конфлікт через те, що дівчина перебивала мене і вела себе не культурно по відношенню до мене і усіх присутніх на знімальному майданчику, – написав Руслан Павлишин.

Руслан ПавлишинLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK