Тернопіль

На Тернопільщині збільшилася кількість носіїв ВІЛ-інфекції та онкохворих

лікарняНезадовільна ситуація в області по захворюваності на носіїв ВІЛ-інфекції та хвороби СНІДу. За перших шість місяців року зареєстровано 40 носіїв ВІЛ-інфекції та 14 випадків СНІДу. Також в області збільшилася кількість онкозахворювань.

ВІЛ-інфекція зареєстрована у 13 районах Тернопільської області, а також у Тернополі.

За словами заступника директора департаменту-начальника управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров`я ТОДА Віктора Овчарука, в області збільшилася і кількість захворювань на злоякісні утворення: «У другому кварталі 2015 року зареєстровано 1,5 тисячі випадків. У 18,2% пацієнтів, з вперше встановленим діагнозом раку, задіагностовано рак в запущених стадіях. Показник запущеності, відносно показника першого кварталу 2014 року, зріс на 2%».

Найбільший показник запущеності онкозахворювань у Чортківському, Гусятинському, Бережанському, Теребовлянському та Борщівському районах.

Кількість пацієнтів, які отримали спеціальне лікування, більша, ніж попереднього року. В області, з вперше встановленим діагнозом, 72 відсотки. Нижче середнього показник у Монастириському, Зборівському, Кременецькому, Борщівському і Тернопільському районах.

Соломія КручоваLoading...One Response to На Тернопільщині збільшилася кількість носіїв ВІЛ-інфекції та онкохворих

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK