Тернопіль

На Тернопільщині відновлюють відому скульптуру «Кременецьку Мадонну»

Волонтери відновлюють відому скульптуру «Кременецька Мадонна». Скульптуру із двох частин уже відлили  із якісного бетону. На разі тривають роботи по самому постаменту. Про це повідомляє Типовий Кременець.

48397c5b561b2ae50bd9ac7ed446a6e5Як зазначає священнослужитель Володимир Буграк, відновлення скульптури є благодійною ініціативою людей. Мешканці виконують роботи безкоштовно та надають допомогу матеріалами. Усі охочі також можуть долучитися до відновлення скульптури.

«Пожертву можна скласти на касі в храмі, обов’язково попросіть, щоб в журналі пожертв зробили відмітку “на скульптуру Богородиці”. Вам також дадуть листочок “за здоров’я”, де прошу написати своє ім’я та прізвище, а також імена (вже без прізвищ) членів вашої сім’ї-родини. Всі ці записки будуть прочитані на богослужінні в день посвяти, закладені в капсулу і вмонтовані в фундамент, тільки після того звершимо посвяту скульптури», – каже Володимир Буграк.

До слова, за деякими версіями скульптура «Кременецька Мадонна» є витвором мистецтва видатного художника Георга Пінзеля, яка до початку 1950-років прикрашала площу навпроти Єзуїтського костелу у Кременці (нині Собор Преображення Господнього).Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK