Тернопіль

На Тернопільщині триває фотоконкурс «Рух заради здоров’я»

На Тернопільщині стартував відкритий обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я» під час карантину.

ad77b9c1ab4661836609d201033a46bd_MГоловна мета конкурсу –  презентація руханки (зарядки).

«Усі надіслані на конкурс світлини мають відображати виконання руханки (зарядки) однією особою або групою людей різного віку, як на свіжому повітрі, в офісних приміщеннях, так під час роботи та на відпочинку», – зазначили в управлінні фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Триватиме конкурс до 22 квітня.

Для участі у конкурсі потрібно надіслати авторські фотографії на електронну скриньку: tr_sport@ukr.net  або через месенджер на сторінкі Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

До участі у конкурсі допускаються не більше двох світлин одного автора.

Світлини повинні бути у цифровому JPEG форматі будь якого розміру та відповідати наступним вимогам:

– колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

– назва робіт повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище автора, місце проживання (вулиця, населений пункт, територіальна громада), контактна інформація повнолітнього представника (мобільний телефон, прізвище, ім’я).

Переможця та призерів за умовами проведення фотоконкурсу визначає журі, беручи до уваги фотографії, не враховуючи лайки.

Також за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у соціальні мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/) визначиться двадцять найпопулярніших фото, автори та учасники яких будуть також нагороджені.

Організатори конкурсу: управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK