Тернопіль

На Тернопільщині серед безробітних, які закінчили профнавчання, 99% – знайшли роботу

За сприяння державної служби зайнятості зареєстровані безробітні можуть пройти професійне навчання. На Тернопільщині у 2020 році таку підготовку пройшли 2 188 безробітних. Після завершення навчання майже 99% із них – працевлаштовані. Зазначимо, що послуга є безкоштовною. Кошти на профнавчання виділяє Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Професійну підготовку, перепідготовку або ж підвищення кваліфікації здійснюють у професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Здобути додаткові знання можливо також на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів. Для організації професійного навчання  зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період такого навчання центр зайнятості здійснює відбір навчальних закладів.

Якщо зареєстрований безробітний виявляє бажання пройти професійне навчання відповідно до результатів наданих послуг з професійної орієнтації, центр зайнятості за місцем реєстрації особи як безробітної укладає з ним договір та видає йому направлення на професійне навчання до навчального закладу. Безробітний зараховується на підставі направлення на професійне навчання.

Більш детально – у відеоматеріалі.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK