Тернопіль

На Тернопільщині посадовця взяли на хабарі

pogudx68p465s1bg2Взяли на хабарі посадовця, який обіцяв забути про аліменти за 5 тисяч гривень.

Працівники УСБУ спільно із слідчими поліції викрили на отриманні 5 тис грн неправомірної вигоди головного державного виконавця одного із міжрайонних відділів державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

За версією слідства, посадовець вимагав та отримав від місцевого жителя 5 тис. грн неправомірної вигоди за видалення його даних із реєстру боржників та зменшення суми заборгованості по аліментах.

Триває слідство за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Чиновника затримано в порядку ст.208 КПК України, інформує прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Вирішується питання щодо оголошення особі про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу, відсторонення від посади та накладення арешту на майно.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK