Тернопіль

На Тернопільщині пластуни в рамках табору “Легіон-22” допомогли ветеранові АТО

Поміч військовому. Пластуни відвідали ветерана АТО Володимира Грабара, щоб допомогти йому по господарству. Чоловік живе на Бережанщині. Скаути кажуть, підтримувати тих, хто пройшов війну на Сході і захищав нашу країну, – обов’язок кожного. Як пластуни допомогли Володимиру Грабару – бачив кореспондент Т1 Новини.


На подвір’ї Володимира Грабара з села Посухів на Бережанщині кипить робота. Допомогти ветеранові АТО прийшли учасники пластового табору “Легіон-22”. Поки одні возять тачкою каміння, інші виливають бетон.

Хлопці кажуть, допомогти тим, хто захищав Україну на Сході, обов’язок кожного свідомого громадянина.

– Чим ми тут займаємося, ми допомагаємо пану Володимиру ветерану АТО і все ж, ми як патріоти повинні помагати таким героям, – каже 91-ий курінь ім. Івана Цяпки (“Скоропада”), учасник табору Маркіян Довганич.

За допомогу український захисник дякує пластунам розповідями з передової. Каже, війна застала його у 2014 році. Чоловік потрапив у третю хвилю мобілізації. Служив у 34-му батальйоні територіальної оборони «Батьківщина». Починав водієм БТР, потім був стрільцем, закінчив командиром мотопіхотного відділення. До війни працював викладачем.

– Після демобілізації я вернувся на свою стару роботу викладачем. Загалом відпрацював майже 12 років. На даний час я – військовослужбовець, – розповідає ветеран АТО Володимир Грабар.

Володимир каже, спробувати на собі, що таке військова служба має кожен, адже це загартовує дух і допомагає розібратись у собі.

– В країні, у якій ти живеш, обов’язково потрібно захищати і до цього потрібно готуватись, – додає Володимир Грабар.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK