Тернопіль

На Тернопільщині незаконно перебували громадяни Азербайджану та Нігерії: їх видворили з нашої країни

З перших днів нового року активно взялись за роботу працівники сектору протидії нелегальній міграції Тернопільського міського відділ міграційної служби.

nelegalЗ території України міграційники видворили 33-річного громадянина Азербайджану. Порушника виявили наприкінці минулого року під час останніх профілактичних заходів «Мігрант» на Теребовлянщині. Він значно протермінував дозволений у рамках безвізу строк перебування в Україні. Тоді було прийнято рішення про примусове повернення, яке громадянин проігнорував. Відтак, Управління ДМС України в Тернопільській області звернулося до суду з позовом про його видворення.

Ще одного порушника, громадянина Федеративної республіки Нігерія, на виконання рішення суду, днями поміщено в пункт тимчасового перебування іноземців, де він очікуватиме на видворення з України. Іноземець – колишній студент одного з тернопільських вишів. Він був відрахований з навчального закладу, але не виїхав самостійно з України у визначений законом строк. Тепер йому доведеться покинути нашу країну примусово.

Управління ДМС України в Тернопільській області.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK