Тернопіль

На Тернопільщині максимальний бал із ЗНО отримали 11 випускників

На Тернопільщині завершилася основна сесія ЗНО і уже відомі результати. Так, максимальну кількість балів – 200, отримали 11 випускників краю. Також значна частина змогла отримати по 198-199 балів.

ЗНО«За результатами основної сесії в області 11 випускників, які склали ЗНО на 200 балів з таких предметів: математика, хімія, біологія, історія України та англійська мова. Це діти з різних регіонів краю, а саме: Бережанської, Зборівської, Теребовлянської, Великоберезовицької та Тернопільської громад. Також ми маємо багато випускників, які трохи не дотягнули до максимуму, але попри це набрали досить високі бали – 198 та 199. Такі результати є позитивним показником для Тернопільщини. Адже рейтинги  тієї чи іншої області визначаються не лише за двохсотбальниками, а й за найвищими результатами, які діти показують з тих чи інших предметів» – зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.

Нагадаємо, що від завтра в Україні починається додаткова сесія ЗНО для осіб, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK