Тернопіль

На Тернопіллі працівники “СЕ Борднетце – Україна” допомагали дітям визначитись із фахом

Ярмарок професій провели для вихованців Гримайлівської школи-інтернату. Допомагали дітям працівники підприємства “СЕ Борднетце – Україна”.

Загалом до події долучилось більше 30 працівників. Повідомляє Т1 Новини.

Танці, спортивні змагання та цікаві майстер-класи. Для дітей Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату провели ярмарок професій.

У ролі спікерів та вчителів виступили працівники “СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА”. Готувались до події більше місяця. “Залучені працівники усіх відділів. Тобто працівники відділу фінансів сьогодні проводили майстер-клас з перукарської майстерності чи, наприклад, манікюру.

Працівники з відділу персоналу проводять майстер клас з бальних танців. Працівники з відділу інженерного проводять майстер-клас з футболу. Тобто працівники мають можливість проявити свої здібності, які вони мають поза роботою”, каже керівник відділу персоналу “СЕ Борднетце – Україна” Юлыя Слободянюк. Загалом для дітей влаштували більше 20 майстер-класів.

Працівник “СЕ Борднетце – Україна” Тарас Рейтерович разом з співробітницею навчає малечу танцювати. Діти уважно слідкують та намагаються повторити танцювальні рухи. Тарас каже, бачити старання вихованців – найкраща подяка. Тим часом в іншій класній кімнаті діти навчаються азам вишиванню бісером. Працівник “СЕ Борднетце – Україна” Ольга Лукович каже, для неї це корисне хобі. Вона вже вишила кілька ікон, рушників, а також сукню доньці. Сьогодні свої вміння хоче передати дітям. Кипить робота і в шкільній майстерні. Тут дітей навчають робити машинки з дерева. Усі захоплені процесом.

Дерев’яні автомобілі навчає виготовляти працівник “СЕ Борднетце – Україна” Віталій Семчишин разом з братом-близнюком. Хлопці 5 років тому спробували скласти модель авто з дерев’яних конструкцій. Зараз у них свій ютуб-канал та безліч замовлень. Загалом у закладі навчається та оздоровлюється 140 дітей. З підприємством “СЕ Борднетце – Україна” школа-інтернат співпрацює вже 6 років. Говорять лише про позитивний досвід роботи.

“Ми обладнали завдяки цьому підприємству новий комп’ютерний клас. Проводимо екскурсії для дітей. Вони часті наші гості. І ось вчора наші випускники завдяки “СЕ Борднетце – Україна” поїхали у Тернопіль на ринок, де купували собі випускний одяг”, каже заступник директора Гримайлівської санаторної школи-інтернату Надія Чорнобров.

Працівники підприємства кажуть, з радістю долучились до заходу і мають надію, що ярмарка професій допоможе дітям у майбутньому зробити правильний вибір.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK