Тернопіль

На Гаївському мості у Тернополі водії ігнорують обмеження

Пробні габаритні ворота висотою 3,5 метри встановили на Гаївському мості. Зробили це минулими вихідними. Але, як кажуть у відділі технагляду, перша ж фура знесла їх. Тому обмежувачі встановлюватимуть знову, але цього разу їх висоту зменшать до 2,5 метрів. Також на Гаївському перехресті встановили й веб-камери. Повідомляє Т1 Новини.

Гаївський міст. Водії габаритного транспорту продовжують ігнорувати обмеження руху на шляхопроводі. Наразі там можуть їздити тільки легківки вагою до 3 тонн.

“Буквально в суботу були влаштовані пробні габаритні ворота з висотою 3,5 м. На наших очах фура знесла ці габаритні ворота пошкодила повністю конструкцію”, каже начальник відділу технагляду ТМР Олег Вітик.

На Гаївському мості бачимо, деякі водії все об’їжджають шляхопровід. Але більшість все ж їдуть навпростець. Відтак, фахівці відділу технічного нагляду внесли зміни в організацію дорожнього руху. Хочуть зробити висоту габаритного проїзду 2,5 м. Оновлену схему мають затвердити у патрульній поліції.

Олег Вітик додає, габаритні ворота це все ж не засіб стримування, а попередження кермувальників про небезпеку. Відтак, контроль за дотриманням обмежень на Гаївському мості це спільна відповідальність. Зокрема, забезпечити дотримання правил дорожнього руху мають і патрульні.

Яна Полухіна, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK