Тернопіль

Міський голова Тернополя закликав перевірити заклади, де керівники навмисно порушують санітарні вимоги

Відповідне звернення міський голова опублікував на своїй сторінці у соцмережі: 

hhR5aHJw3McfO4CK0VfZ7XH5H6cdbTSq6qZ68JtzМені вчора ввечері показали відео, де в окремих розважальних закладах Тернополя люди не дотримувалися жодних норм, були в близькому контакті. І це в той час, коли ми закликаємо дотримуватися санітарних вимог, коли за кошти бюджету і благодійників купуємо засоби захисту, коли ми відстоюємо право дітей на освіту і тернополян на працю!

Саме в цей час керівники окремих розважальних закладів, особливо там де є танцювальні майданчики, роблять все, щоб масово хворіли люди. Що ви робите? Це відомі заклади відпочинку, я не хочу називати їх, але вважаю таку позицію шкідництвом. У той час, коли місто живе в особливому режимі, вони спеціально роблять все, щоб зростала кількість хворих.

Я звертаюся в поліції: зробіть рейд не по школах, а по таких закладах, де керівники навмисно порушують протиепідемічні заходи, і в найжорсткішій формі зупинити цю вакханалію. Мабуть, не всі зрозуміли, якою ціною ми відстоюємо право на життя міста. Поліція має знайти спосіб їм це пояснити зрозумілою мовою“.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK