Тернопіль

Міський голова Тернополя привітав Блаженнішого Святослава з ювілеєм

5 травня 1970 року в християнській родині Юрія та Віри Шевчуків у м. Стрию (Львівська область) народився Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви. З цієї нагоди Блаженнішого Святослава привітав міський голова Сергій Надал. 

96040306_649552882557417_5166674768929226752_nВід свого імені, та від усієї тернопільської громади дякую Вам, Отче, за невтомну подвижницьку працю та Ваші мудрі настанови. Через службу Всевишньому, Ви вірно служите українському народу. Для багатьох українців Ви — духовний батько.

Ваша невтомна проповідь євангельських істин є зразком для кожного із нас. Ми молимося Творцю, щоб Він освячував і благословляв кожен день та кожну мить Вашого життя.

Навіть у наш складний час війни та епідемії Ваші настанови дають нам віру в краще, у перемогу над видимим та невидимим ворогом.

Дякую Вам за жертовну посвяту Церкві та рідному народові. Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я! Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди Вас оберігають, всесильної допомоги Божої у всіх починаннях, миру і благополуччя! Многая та благая літа!” – сказав Сергій Надал. Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK