Тернопіль

Мешканці Тернопільщини отримують фейкові смс-повідомлення про виграш авто

uid_37b3540da8fde031b05f77001de373201549393313588_width_1373_play_0_pos_0_gs_0_height_779Смс-повідомлення про виграш іномарки отримав вже не один мешканець області.

Люди радіють нечуваній удачі та, не пересвідчившись в достовірності акції, спішать пересилати гроші на чужі рахунки.

Одне із таких смс про виграш авто отримав мешканець Тернопільського району. Чоловік зателефонував за номером, вказаним у повідомленні.

Щоб отримати подарунок, його попросили оплатити послуги перевезення та оформлення документів. Потерпілий одразу подався до термінала.

Чоловік перерахував 22 тисячі гривень на невідомий рахунок. Став чекати повідомлення, навіть не підозрюючи, що вже став жертвою шахрайства. Однак дива не сталося: автомобіля мешканець району та і не дочекався, а гроші пропали. Довелося йти в поліцію.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти сумнівним повідомленням про виграш. Не поспішайте переходити за посиланнями, набирати коди, відправляти смс, переводити гроші на рахунки, повідомляти особисті дані банківських карток.

“Ретельно перевіряйте отриману інформацію. Шахраї створюють фейкові сайти, з посиланням на автомобільні бренди, часто люди вірять невідомим, лише зайшовши на такий портал. Тому будьте обачними, – інформують у відділі комунікації поліції. – Якщо ж ви все ж стали жертвою шахрайства, негайно телефонуйте на лінію “102”.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK