Тернопіль

Марія Волинець з Тернополя потребує операції на серці: життя дитини під постійною загрозою

Маленька Марія Волинець з Тернополя очікує на диво. Більш за все дівчинка хоче жити. Та, на жаль, зараз їй доводиться виборювати це право. Після перенесеного інфекційного ендокардиту медики діагностували у дитини вроджену ваду серця – виражену аортальну недостатність із дилатацією лівих відділів серця другого ступеню. Це означає, що в будь-яку мить дитина може померти, задихнутись.

mariya-volyneczДівчина – дуже бажана та довгоочікувана дитина у родині. Народилася 27 липня 2014 року. Завжди активна та життєрадісна. Проте у грудні 2020 року під час обстеження перед вакцинацією лікарка звернула увагу на шум у серці і порекомендувала зробити ехокардіографію серця.

“Висновок приголомшив – у Марічки виявили коарктацію аорти, тяжку недостатність аортального клапана. Родину негайно скерували до інституту М. Амосова. Пройшли всі необхідні обстеження. Лікарі поставили діагноз, який родину просто шокував: виражена аортальна недостатність з дилатацією лівих відділів серця другого ступеню. Нас більше не відпустили з Амосова. Марія повинна бути під наглядом лікарів постійно”, – розповідають батьки дівчинки.

Тож зараз Марічка з мамою перебувають в інституті Амосова. Очікують на операцію, яку потрібно робити негайно – заміну аортального клапана легеневим, а на місце легеневого клапана поставлять імплант – кондуїт. Без цієї операції Марія не зможе жити. Держава не забезпечує пацієнтів серцевими імплантами. На операцію потрібна захмарна для пересічного українця сума коштів. У родини таких грошей немає, і навіть позичити ніде. З проханням допомогти батьки Марічки Волинець звертаються до усіх небайдужих.

Гроші дівчинці можна пожетртвувати тут.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK