Тернопіль

Маленьким тернополянам даватимуть запрошення в “Казковий вулик”

0E1j7rHoMx4Кожен маленький тернополянин у день свого народження отримуватиме унікальну можливість на безкоштовній основі відвідати один із заходів, які відбуваються у дитячій кімнаті «Казковий вулик». Презентація благодійного проекту «Кожна дитина має право на щастя» відбулася 15 квітня у прес-центрі Українського дому «Перемога» за участю заступника міського голови Олександра Смика, власника торгово-розважального центру «Атріум» Тараса Демкури, заступника начальника управління освіти Ірини Сум та директора торгово-розважального центру «Атріум» Ірини Семенини.
«День народження міста сьогодні наповнений приємними заходами. Ось і зараз представляємо проект, який запропонував Торгово-відпочинковий центр «Атріум». Сама назва «Кожна дитина має право на щастя» надихає на щось радісне і конструктивне. Завдяки цьому проекту кожен маленький тернополянин може провести свій день народження по-особливому, а саме у спеціалізованій дитячій кімнаті «Казковий вулик». Перший етап стартував сьогодні і триватиме він до вересня цього року. Маленькі іменинники з числа дітей воїнів АТО, сімей вимушених переселенців і малозабезпечених сімей будуть отримувати запрошення на безкоштовне відвідування майстер-класу, читання казки чи іншого заходу у «Казковому вулику». А з 1 вересня кожна дитина, яка відвідує той чи інший дитячий садок, з нагоди свого дня народження також отримуватиме такий подарунковий сертифікат. Це спільна програма управління освіти і науки міської ради та Торгово-відпочинковому центру «Атріум», – розповів заступник міського голови Олександр Смик.

Зі свого боку Тарас Демкура наголосив на тому, що сьогодні бізнес повинен реагувати на ситуацію країни і привносити в соціум важливі проекти, які допоможуть майбутньому поколінню зростати в любові і турботі.

«Країна перебуває у досить нелегкому становищі. Водночас діти зростають в атмосфері напруження, війни і втрат. Сьогодні в нашому міста є 2500 дітей воїнів АТО, які потребують нашої уваги та опіки. Ми хочемо долучитися до того, аби подарувати їм щасливе дитинство. З метою забезпечення всебічного розвитку дітей ми створили в «Атріумі» дитячу кімнату «Казковий вулик», де фахівці своєї справи читають малечі казочки, ознайомлюють із дитячими книгами, грають в ігри, навчають різним напрямкам рукоділля. Тут можна зустрітися із відомими народними майстрами. Ми вже передали 2500 абонентів в управління освіти, аби його працівники вручили їх діткам. Окрім того, приблизно 10 тисяч дітей виховуються в дошкільних навчально-виховних закладах. Саме вони з 1 вересня також отримають у подарунок до свого дня народження подарунковий сертифікат на відвідування одного із заходів «Казкового вулика», – додав Тарас Демкура.

Він також зазначив, що дітки отримають безкоштовну фотосесію із ретроавтомобілями.

Такий проект є хорошим прикладом для наслідування з боку інших підприємців, адже маленькі тернополяни є майбутнім нашого міста. Подібні заходи водночас підтримують і українські родини, які відчуватимуть підтримку. Пам’ятаємо, що саме сім’я є міцним фундаментом будь-якої держави.

Загалом «Казковий вулик» щодня чекає малечу, яка готова до цікавої подорожі у світ казок, українських мультфільмів і майстер-класів.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK