Тернопіль

Лист до Президента: вчена рада ТНЕУ відмовляється від скандальної земельної ділянки

Лист до Президента України Володимира Зеленського. На позачерговому засіданні вченої ради ТНЕУ узгодили текст листа, у якому просять, аби Володимир Зеленський взяв під особистий контроль справу замаху на вбивство ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого та його дружини Оксани.

У листі йдеться, що у поліції розглядають кілька версій злочину, одна з яких- сутички, які тривають вже не один рік навколо земельної ділянки. Автори листа запевняють, що готові відмовитись від цієї території, адже людське життя та гідність є набагато ціннішим.

Здоров’я Андрія Крисоватого та його дружини покращується щодня; зі слів першого проректора ТНЕУ Миколи Шинкарика Андрій Ігорович та його дружина дякують усім за підтримку та передають теплі слова.

На засіданні повідомили про те, що наразі у гуртожитках, де проживають студенти економічного університету, ввели посилений режим на пропускних пунктах, аби уникнути ймовірних інцидентів. Вкотре нагадали, аби тернополяни, студенти та діти не підходили до невідомих пакунків та були обережними.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK