Тернопіль

Kyiv Smart City Forum-2018: Тернопіль – відзнакою (фото)

У Києві не на прикладі Тернопільської міської ради представив використання новітніх інформаційних технологій в управлінні муніципалітетом.

45060156-699799763724627-5959697251289792512-n

Зокрема, в рамках секції «Smart projects. Презентації успішних проектів міст України» Сергій Надал розповів про успішне функціонування в роботі міської ради таких електронних сервісів та проектів як: «Система відеоспостереження», «Інтерактивна карта зовнішньої реклами», «Сервісний центр», «Автоматизована карта управління відображенням муніципальних даних», «Комунальні платежі онлайн», «Електронний документообіг» та ін.

Під час форуму відбулася також щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де були відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи у 5-ти номінаціях: «Найкраще інноваційне місто», «Найкраща транспортна модель міста», «Найкомфортніше місто для життя», «Місто стартапів» та «Екологічне та енергоефективне місто».

В рамках визначення міст-лідерів Тернопіль переміг у номінації «Найкраща транспортна модель міста». Відзнаку за найвищі стандарти у розвитку транспортної інфраструктури Сергію Надалу вручив міський голова Києва Віталій Кличко.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK