Тернопіль

Кожного місяця – по фестивалю: з Тернополя хочуть зробити туристичну Мекку

Ініціативу з промовистою назвою “Тернопіль Fest” подали тернополяни на розгляд у “Громадський проект”. Вони кажуть, якщо організовувати у Тернополі кожного місяця хоча б по одному автентичному фестивалю, тоді до міста потягнуться туристи.

Файна набережна файного міста #Тернопіль ??????? 10 вересня 2016 року. Фото - Антон Марчевський

Файна набережна файного міста #Тернопіль ???????
10 вересня 2016 року. Фото – Антон Марчевський

Громадський проект, або проект участі – це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Прийом проектів триває до 31 1 жовтня, а з 7 листопада тернополяни голосуватимуть за кращі ініціативи. Ті, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані у 2017 році.

“Ми пропонуємо кожного місяця (з травня по вересень) у місті проводити один мистецько-гастрономічний фестиваль, аналогів яких немає в Україні. А прибуток, отриманий на фестивалях, буде спрямований на реалізацію соціальних ініціатив у місті, – розповідають ініціатори. –  Тернополю необхідна більша кількість туристів, а одна з стимулів відвідати наше місто є цікаві атракції, тобто різного плану фестивалі. Досвід минулих фестивалів та інших міст показав ефективність даного підходу”.

Туристи – це десятки та сотні гривень, які залишаються у місті і використовуються на його розвиток. На нашу думку, систематичне проведення масштабних фестивалів допоможе звернути увагу туристів на наше місто. На цей рік проект розрахований на внутрішнього туристуа із Західного регіону.

Мета проекту – організувати фестивалі, які допоможуть залучили до Тернополя додатково 20 тис. туристів з інших міст, популяризувати нові туристичні локації міста, збільшити туристичний потік. Одній з цілей, яку ми собі ставимо, щоб про Тернопіль говорили у інших містах, як про місто затишку та хорошого відпочинку, у який хочеться повернутися знову.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK