Тернопіль

“Кадровий голод”: у Тернополі шукають працівників на високоплачувану роботу

У холі центру зайнятості гамірно. Тут проходить захід “ІТ-круїз «Кар’єра на майбутнє”. Такий захід у центрі проводять не вперше.

– На сьогоднішній день на обліку в центрі зайнятості багато людей з вищою освітою. Безробітні, які мають IT-шну освіту, інженери, спеціалісти з програмування, десь на сьогоднішній день від 40 до 50 чоловік. Тому ми зібрали тут роботодавців, які мають вільні робочі місця», – розповідає директор тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк.

Роботодавці розмовляють зі своїми потенційними працівниками. Їм важливо вибрати кращих. В ІТ-сфері сьогодні “кадровий” голод.

– Сьогодні ми тут, тому що IT кар’єра одна з важливих ланок і галузей в Тернополі. Звичайно і в Україні, тому ми тут і чекаємо нових працівників, які прийдуть з часом, а може тут», – каже менеджер-маркетолог Руслан Дзюда.

Студенти, у свою чергу, вивчають пропозиції компаній та умови праці, які вони пропонують.

– Роботодавці тернопільські проводять форум, так як я студент 4-го курсу, я вирішила подивитися, що можуть запропонувати роботодавці і потрібно думати про майбутнє, – каже студентка ТНЕУ Софія Бондарук.

– Вибрав я цю справу через любов до комп’ютера. Я хочу працювати тут, в Україні, не виїжджаючи за кордон, – студент Григорій Кондратюк.

Наталія Гарматій прийшла на форум зі своїми студентами невипадково. Каже – такі заходи потрібні. Вони дають змогу зорієнтуватися студентам із ситуацією на ринку праці.

– Ми знали за цей IT-форум. Наші студенти, хоч за спеціальністю економіка. Зараз без інформаційних систем реалізуватися дуже складно, – каже доцент кафедри економічної кібернетики ТНЕУ Наталія Гарматій.

У межах заходу уклали договір про співпрацю між Тернопільським обласним центром зайнятості та Громадською організацією “Тернопільський ІТ-кластер”.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK