Тернопіль

Із піснями, танцями та конкурсами в Білецькій ОТГ на Тернопільщині відзначали День громади

У Білецькій ОТГ вперше відсвяткували день громади. На стадіоні в Білій облаштували невеличке святкове містечко, де було декілька розважальних та спортивних зон. Подивитися на дійство приїхали гості з усіх семи сіл ОТГ та різних куточків області. Детальніше в сюжеті Христини Луцик.

З танцями, піснями та спортивними змаганнями у Білецькій ОТГ відзначили день громади. Заснували її восени минулого року, тому таке дійство у Білій відбувалося вперше. Подивитися на святкову програму до Білої з’їхалися жителі усіх 7 сіл громади та гості з різних куточків області. Валерія приїхала на свято разом з подругами. Розповідає, хотіла б аби такі заходи в громаді стали традиційними.

– Люди дуже старалися і мені подобається те, як тут все зробили і як виступають. Мені дуже подобається, – каже жителька села Івачів Долішній Валерія Колісник.

Перед початком дійства священики з усіх сіл ОТГ разом з гостями свята помолилися за мир в Україні та процвітання громади. Кажуть, такі заходи об’єднують людей і роблять громаду дружнішою.

– Це святкування в кожній громаді буде об’єднувати нас і робитиме нас рідними. В це свято хочу побажати всім вам здоров’я, миру Україні, спокою і благословення, – каже настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Біла отець Роман Гриджук.

Окрім концертної програми для найменших гостей свята підготували конкурси та розваги. Де кожен з малюків отримав символічні подарунки та солодощі. Також відбувся тут перший матч чемпіонату з міні-футболу Білецької об’єднаної територіальної громади. Голова Білецької ОТГ розповідає, хотіли зробити свято, на якому кожен з відвідувачів знайшов би для себе щось цікаве. Також пан Дмитро поділився планами, які вже почали реалізовувати. На часі ремонти доріг, шкіл та садочків. Запевняють, вже скоро кожен з мешканців громади зможе відчути якісні зміни на собі.

– Найголовніше для Білої – ми хочемо побудувати садочок. Вже з неділі плануємо робити дороги Глобочку. Хочемо перекрити школу в Плотичі, клуб, – каже голова Білецької ОТГ Дмитро Малик.

Наталя живе у Білій вже більше 30 років. Розповідає, таке масштабне дійство тут проводять вперше. Тому жінка тішиться приємними змінами. Каже, впевнена в тому, що громада йде правильним шляхом.

– Я бажаю того, аби кожен день був таким сонячним. .Розвитку нашій громаді . Нехай Бог нам допомагає, – каже жителька села Біла Наталя.

Святкування дня громади в Білецькій ОТГ хочуть зробити традиційним дійством. Кожного року свято планують проводити в різних селах громади. Це для того, щоб не лише у Білій, а й в усіх інших селах громади було цікаве дозвілля для кожного.

Христина Луцик, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK