Тернопіль

Історія українських захисників у вражаючих світлинах

30 світлин формату А3 про діяльність 44-ї окремої артилерійської бригади презентували в Українському домі Перемога.

Виставка носить назву “Гарматний ешелон”. Це історія про початок формування артбригади, виконання бойових дій на Сході та урочисті зустрічі захисників, повідомляє Т1 Новини.

Експозицію, присвячену сучасному бойовому шляху 44-ої окремої артилерійської бригади, відкрили в Українському домі Перемога. Частину світлин зробив прес-офіцер військової частини, лейтенант Юрій Кульпа. Деякі світлини надали волонтери та бійці.

“Виставка складається з 4 блоків. Це процес формування військової частини на Яворівському полігоні у вересні 2014. Другий блок – це бойова робота, третій блок – повернення. І четвертий блок – це вихід артилеристів у місто, коли бригада вперше повернулась у пункт постійної дислокації”, – каже прес-офіцер 44-ої окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Юрій Кульпа каже, світлих було багато і вибрати лише кілька для експозиції було досить важко. Кожна з них – це історія захисників країни.

Серед тих, хто прийшов подивитись на виставку і підполковник Ігор Ларін. Він теж закарбований на одній із бойових світлин.

“Це було відразу після повернення бригади в Тернопіль. На фотографії і ті, хто сьогодні служить, волонтери та побратими. Але це дорога і символічна фотографія, бо ми разом починали”, – додає командир батальйону, підполковник Ігор Ларін.

У майбутньому Юрій Кульпа планує робити сюжети з військовими-героями, які зображені на фото. Переконує, їм є що розповісти, адже за кожною історією ховається справжнє життя військових.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK