Тернопіль

“Фокстер & Макс”: фантастичний сімейний фільм презентували у Тернополі

Талановиті підлітки зіграли головні ролі у фантастичній стрічці “Фокстер і Макс”. Прем’єра відбулась у Тернополі, повідомляє Т1 Новини.

“Було складно лише у деяких моментах, наприклад, коли ми знімали сцени з трюками чи собакою. А так то великих труднощів не було. Та це дало досвід, досить великий досвід”, – каже виконавець головної ролі у фільмі “Фокстер і Макс” Богдан Козій.

Подруга Богдана і на знімальному майданчику, і у житті- Віталія Турчин досі не може повірити, що прийшла на прем’єру фільму, де виконує одну із головних ролей. Соня – смілива дівчинка, яка любить пригоди та разом із Максом боролись зі злом. Акторка зізнається, у своєї героїні має чого повчитись.

“Я стала набагато сміливіша, тому що під час зйомок фільму потрібно було робити акробатичні трюки, ставати на парапет даху і дивитися вниз в 4 ранку. Це було важко, але це додало мені сміливості, я перестала боятися висоти”, – каже виконавиця головної ролі у фільмі “Фокстер і Макс” Віталія Турчин.

Для підлітків цей досвід дебютний, щоправда, сподіваються, не останній. Адже після закінчення школи планують поступати у Київ та розвивати український кінематограф. Режисер та співавтор сценарію, подружжя Матешко розповідають, ідея виникла завдяки їхньому сину, а знімальний процес приносив лише задоволення.

“Було дуже легко, тому що у нас знімалися прекрасні тернопільські діти. Ми намагалися зробити фільм мовою сучасного підлітка. У них свій сленг, своє розуміння прекрасного, доброго. І це дуже важливо. Ми намагались достукатись до них”, – кажу режисер фільму Анатолій Матешко.
Оскільки фільм позиціонують як сімейний, на прем’єру прийшло багато батьків із дітьми. Усі з нетерпінням чекали на показ стрічки. Дванадцятирічна Аня себе сміло може назвати кіноманом, тому перш ніж прийти на прем’єру переглянула трейлер.

“Особливо мені сподобалось, що саме герої, які знімались – з Тернополя. А загалом мені дуже подобаються оці фантастичні пригоди”, – каже Аня.
Привітати акторів із прем’єрою фільму та їх дебютним виступом прийшла радниця міського голови Ольга Шахін. Жінка переконана, український кінематограф розвивається завдяки талановитим акторам, творчим режисерам та фантастичним ідеям. Радіє, що у Тернополі росте та навчається прогресивна молодь.
Бюджет фільму склав близько 52 млн гривень. З яких майже 38 млн виділило Держкіно. Також фентезі підтримав Український культурний фонд.

Оксана Рогачук, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK