Тернопіль

Екс-ректор ТНЕУ, який став “почесним професором”, розповів історії відомих випускників-політиків

Людина-епоха. Вчений Олександр Устенко став почесним професором ТНЕУ. Він 18 років був ректором економічного університету. За роки роботи він досліджував питання у сфері політичної економії, проблеми використання трудових ресурсів, економічні проблеми вищої освіти. Зараз чоловікові 88, проте він і досі думає про майбутнє вищої освіти в Тернополі. Передає Т1 Новини.

Олександру Устенку 88. Чоловіка 35 років тому призначили на посаду ректора Тернопільського фінансово-економічного інституту, нині ТНЕУ. На цій посаді він пропрацював 18 років. Сьогодні ж на вченій раді йому присвоїли звання “Почесний професор ТНЕУ”.

За роки праці вчений опублікував більше 200 наукових робіт, у тому числі 6 монографій. Також він став автором та співавтором статей у першій в країні тритомній “Економічній енциклопедії”. Підготував 2 докторів і 5 кандидатів економічних наук. Також саме завдяки роботі Устенка в ТНЕУ розширювалась мережа факультетів і збільшувалась кількість підрозділів навчального закладу в інших містах. Найбільше, чим пишається вчений, це те, що ТНЕУ виховав одного з президентів України.

Під час урочистого засідання вченої ради ТНЕУ Олександру Устенку за його вклад у розвиток університету вдячний професорсько-викладацький колектив, декани, професори та ректор Андрій Ігорович Крисоватий.

Після урочистостей присутні зробили спільне фото, щоб цей день увійшов в історію навчального закладу.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK