Тернопіль

Єдина в Україні колекція артбуків: у Тернополі встановили рекорд

Жанна – учениця 8 класу 4-ої тернопільської школи. Дівчинка – вперше на Бібліофесті, та це не завадило їй поринути в атмосферу заходу. Про те що сподобалось найбільше розповідає нам.

– Мені сподобалось, коли письменникам задавали запитання і вони відповідали і сподобались взагалі виступи, то що нам дали поспілкуватись з письменницею, – каже учениця 8 класу ТЗОШ №4 Жанна.

Ділиться враженнями, які переповнюють і третьокласниця Ванесса.

– Мені найбільше сподобалось, як віджимались на ножах. Мене дуже зацікавила ця книжка і оцей замок, мені сподобалось, як тьотя з піском так, пісочна аплікація, – додає учениця 3-В класу ТЗОШ №24 Ванесса.

Бібліофест-2019 особливий, оскільки тут вперше в Україні встановили рекорд «Найбільша кількість артбуків представлених в одній колекції». Сьогодні його відзначили на місцевому рівні, а 26 вересня спеціальна комісія зареєструє його у книгу рекордів України. У колекції – 69 книг, над її створенням працювали всі бібліотеки Тернополя. Кожен артбук є унікальним, відрізняється технікою створення і наповненням розповідає провідний бібліотекар – Оксана Лихіцька.

– Такий захід – єдиний в Україні. Такого масштабу, такого формату, і взагалі, бібліотечний фестиваль, ми єдині в Україні. На сьогоднішній день чим він унікальний, тим, що, напевно, ми представляємо майже 70 арт-буків. Це колекція, якої немає жодна бібліотека в Україні. Напевно, і в Європі, тому що такого надбання не має ніхто, – каже провідний бібліотекар бібліотеки-музею “Літературне Тернопілля” Оксана Лихіцька.

Заходи такого формату заохочують дітей та молодь відвідувати бібліотеки. Доводять: друковану книгу не замінить електронна. А ще дозволяють зустрітись і побачити творців улюблених книг, відвідати цікаві презентації та майстер-класи.

– Бібліофест – це не тільки свято, а добра нагода довести і містянам і гостям нашого міста, що бібліотека нині не просто книгозбірня, а центр достойного, цікавого і змістовного дозвілля дітей та дорослих., – каже методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Сесик.

Отак цікаво, незвично із встановленням унікального рекорду розпочався 9-ий Бібліофест у Тернополі. З 25 до 27 вересня у бібліотеках міста відбуваються цікаві зустрічі з письменниками та майстер-класи.

Оля Боднар, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK