Тернопіль

Два брата з Тернопільщини організували масштабний наркобізнес у різних областях України

bratynarkoshi33Незаконний, але прибутковий бізнес організували два брата з Тернопільщини. Вони відкрили інтернет-магазин в мережі Telegram.

У спільники чоловіки взяли собі “закладчиків” з інших областей України.

– В день наркоторговці розміщали близько шістдесяти закладок. За кожен сховок їм платили по 60 гривень, – повідомляють у ГУ НП в Тернопільської області. – За такий продаж наркотиків закладчики отримували зарплату в розмірі 1500-2000 доларів.

Незаконний бізнес приносив організаторам в день від сорока до шістдесяти тисяч гривень. За попередньою інформацією, група осіб встигла розповсюдити через мережу майже 22 тисячі закладок по різних областях України.

Найбільше заборонених речовин вони реалізували на території Луцька та Тернополя. Брати за зароблені кошти встигли купити собі квартиру та відкрили ресторанний бізнес.

В ході проведення спецоперації оперативники Тернопільщини знешкодили злочинне угруповання. Трьох фігурантів затримали у Тернополі згідно статті 208 КПК. Ще одному міськрайонний суд обирає міру запобіжного заходу.

Двох підозрюваних “взяли” на території Луцька – одного арештували, а щодо його спільника, то вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу.

“Бізнесменам” інкримінують статтю 307 частина 2 ККУ – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Триває слідство, встановлюються шляхи надходження наркотичних речовин, а також людей, задіяних в “бізнесі”.

bratynarkoshi1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK