Тернопіль

Дівчина-перлина: вихованка школи-інтернату з Тернопільщини тріумфувала на Всеукраїнському конкурсі

Вірші й пісні власного авторства та голос який торкає душу. У навчальному закладі нею пишаються та називають перлиною. Історію 13- річної Каті Вербової з Тернопільщини, дивіться у сюжеті Т1 Новини.

У свої 13 Катя пише поезію, оповідання та пісні. Усе про про важливі проблеми: війну, людські відносини, залежність від гаджетів. Звідки у неї такі глобальні думки й сама не знає. Каже, коли приходить натхнення тоді і сідає писати. Для Каті це своєрідний метод, щоб розслабитись та відволіктись від буденності.

“Чесно, збірку свою не планую видати, тому що вірші пишу для себе. Лише пробувала минулого року написати книгу, зараз теж працюю над однією історією. Я пишу більш життєві історії”, – каже учениця Збаразької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради Катя Вербова.

У школі-інтернаті, де учениця здобуває знання, її завжди підтримують. Вчителі разом із дівчинкою їздять на конкурси та вірять, що зовсім скоро про Катю Вербову почує вся Україна.

“У неї є душа, вона співає серцем. В співі є відчуття, вона дуже мелодійна, гармонійна, вона перспективна дівчина. Думаю їй все вдасться”, – додає вчитель Каті Любомир Гуменюк.

Виконує пісні дівчина різного репертуару, але найбільше душа лежить до українського. Зараз Катя готується до чергового конкурсу та продовжує працювати над власними творами.

Оксана Рогачук, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK