Тернопіль

Діти-сироти у Тернополі безкоштовно отримали квартири в новобудові

Більше 2 млн грн виділили на соціальне житло для дітей-сиріт з Тернополя. Сьогодні троє хлопців та троє дівчат побачили вперше свої домівки. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Олег Бучинський проводить екскурсію новою трикімнатною квартирою. Житиме тут юнак із Олександром та Миколою. Хлопці сироти, стояли у черзі на соціальне житло. Зізнаються, вже й не очікували, що таки отримають квартиру від держави.

Кімнати хлопці ділили по-чесному. Оскільки Олександр та Олег рідні брати, найбільшу кімнату віддали Миколі. Новим помешканням хлопці задоволені, вже навіть знають де стоятимуть їхні речі і як облаштують свою домівку. Хлопці не єдині отримали сьогодні нове житло. Через стіну, у сусідній квартирі будуть жити 3 дівчини – Валя, Настя та Люба. Дівчата теж вперше побачили свою нову домівку. Враження позитивні.

Гроші на соціальне житло – понад 2 мільйони гривень, виділили з державного бюджету, а от облаштувати та зробити ремонт допомогла Тернопільська міська рада. Одразу після підписання договору діти-сироти зможуть заселитись у нові квартири.

“За рахунок коштів державного бюджету було придбано 2 квартири. Квартири купляли в будівельника в сирому вигляді. Ми з міського бюджету профінансували проведення ремонтних робіт. А також встановлення сантехніки, меблів і всього необхідного”, каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Це вперше за останніх кілька років діти-сироти отримали соціальне житло від держави.

Оксана Рогачук, Віталій КуземкоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK