Тернопіль

Депутат облради пройшов медкомісію, але його розшукує воєнкомат

lori-0002461747-smallwwwУ тернопільських ЗМІ працівники військкомату в списку «ухилянтів» розмістили прізвище депутата обласної ради Назара Яворського, який уже пройшов медичну комісію.

У місцевих ЗМІ почали поширювати прізвища розшукуваних військовозобов’язаних. У першому переліку – 20 прізвищ людей та рік їхнього народження. Військові зазначають, що у цих списках чоловіки, які не були оповіщенні, або не з’явилися у військкомати.

Керівник управління розвитку туристичної інфраструктури Назар Яворський каже, що медичну комісію пройшов ще у червні і не може зрозуміти, як його прізвище могло з’явитися у цьому списку.

«Я комісію проходив, зараз маю відстрочку. Не розумію, чому я у тому списку. Поки я не звертався у військкомат, планую звернутися і вияснити, чому виникла така ситуація. Це серйозні речі і в документах має бути порядок. Якщо людині вже приносили повістку, чи вона вже з’являлася у військкомат, навіщо воду і ступі товкти і нагнітати. Тут не місце для якихось не звірок, все має бути чітко», – говорить Назар Яворський.

Додає, що не ховався від мобілізації і здивований цією ситуацією: «Я пройшов комісію, зараз маю відстрочку, потім з’явлюся знову. Я не ховаюся і не збирався ховатися, і мені дивно, чому така інформація взагалі є».

Юля ШвецьLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK