Тернопіль

Червонолисті клени та верби матсудана, які чудово доповнять ландшафтний дизайн, висадили в Тернополі

П’ятнадцять червонолистих кленів та три верби матсудана висадили на майдані Волі у Тернополі.

Саджанці сюди привезли із Закарпаття. Вартість одного семирічного дерева – 4 тисячі гривень. Вони чудово доповнять ландшафтний дизайн нашого міста, переконані комунальники.

– Червонолисті клени вони характеризуються, тим що вони є досить декоративними красивими. Вони мають красиве листя, яке також різне забарвлення в різні пори року і гарно себе почувають у наших умовах, – каже головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Світлана Молодецька.

Заздалегідь на цьому місці вирізали сухі та аварійні дерева.

– Тут на цій території було видалено ряд аварійних і сухостійних дерев, з метою попередження аварійної ситуації. І підготовлено місце для висадження нових декоративних насаджень, – додає Світлана Молодецька.

Уже не вперше Олег садить червонолисті клени. Минулого року він з іншими працівниками підприємства висаджували алею біля Бульвару Шевченка. Щоб дерева прижились відстань між ними повинна бути близько 5 метрів.

– Ми садили дерева біля Бульвару Шевченка, того року садили. Одна від одного десь 5 метрів має бути, – каже працівник комунального підприємства Олег Жмут.

Посаджені дерева доповнять так звану червону туристичну лінію. Це туристичні об’єкти міста, де висадженні червонолисті каштани. Її протяжність близько 2,5 кілометрів. Розпочинається вона біля Залізничного вокзалу і тягнеться до парку імені Тараса Шевченка.

– Попередньо ми зробили висадку червонолистих кленів починаючи з залізничного вокзалу, вздовж вулиці Чорновола, дальше на бульварі Шевченка, Сагайдачного ця вулиця де вхід в парк Шевченка. Де також висаджена алея. Тобто створена така своєрідна туристична червона лінія, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Ця лінія стане своєрідним дороговказом для туристів, які приїжджають у Тернопіль, додає міський голова. Адже вона проходитиме поряд із видатними пам’ятками нашого міста. Так Тернопіль стане не тільки красивішим, зеленішим, а й зручнішим для туризму.

Оля Боднар, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK