Тернопіль

Через ранкові ДТП та порушення правил дорожнього руху, Тернопіль – у заторах

Затори у Тернополі. Рух транспорту у місті сьогодні особливо ускладнений. Через декілька ранкових ДТП та порушення правил дорожнього руху Тернопіль стоїть. Повідомляє Т1 Новини.

Тернопільські водії злісно порушують правила дорожнього руху. Ситуація на центральному перехресті у Тернополі не змінюється. Напередодні у сюжеті Т1 Новини ми розповідали про проблему, яка турбує жителів міста та водіїв – щоденні затори на мості поблизу політехнічного університету. Сьогодні ж, ми вкотре стали свідками, як водії маршрутного таксі їдуть у правій смузі, а потім “вклинюються” у ліву.

Тим самим водії створюють затори та конфліктні ситуації на дорозі. Одні це пояснюють тим, що не встигають за графіком. Інші ж взагалі навіть не висловлюють припущень, щодо того, чому завжди на цьому мості є затори.

В управлінні патрульної поліції кажуть, про проблему повідомили начальника управління Богдана Шевчука. Спробують проблему вирішити. Додають, сьогодні рух ускладнений по всьому місту. Вранці трапилось кілька ДТП, зокрема і на вулиці Галицькій. За участі двох автомобілів. Постраждалих немає, а от транспортні засоби власникам доведеться ремонтувати.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Павло Верхолюк, Т1 новиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK