Тернопіль

“Ми чекатимемо вашого повернення”, – в зону проведення ООС вирушили тернопільські поліцейські

Дотримуватися дисципліни, законності, добросовісно виконувати свої службові обов’язки підтримувати один одного – з такими настановами до підлеглих звернувся начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

– Ви повинні бути взірцем Тернопільської області, допомагати людям, гідно нести службу. Бережіть один одного, а ми чекатимемо вашого повернення у повному складі, живими та неушкодженими, – наголосив Олександр Богомол.

Серед основних завдань, які поліцейські виконуватимуть в зоні ООС: несення служби на блокпостах, охорона правопорядку на ввіреній території. Для кожного з бійців це вже далеко не перша ротація, тож вони добре знають свої службові обв’язки. Але є й серед зведеного загону новачки. Вперше вирушає на східні рубежі інспектор управління патрульної поліції Василь Іванчук. Хлопець ні хвилини не вагався, коли виникла потреба їхати нести службу на неспокійних територіях.

– Це обов’язок кожного поліцейського, який служить своїй Батьківщині, своєму народу, – впевнений патрульний.

Підтримала таке рішення поліцейського його мати Любов Іванчук. Жінка зізнається, що попри хвилювання пишається вибором сина і щодня молитиметься за його щасливе повернення. Скільки б поліцейські не їздили в зону ООС, а для їхніх рідних, близьких кожне таке відрядження – це випробування, сльози.

Поблагословили бійців на щасливу службу священнослужителі. Після спільної молитви за мир в Україні хлопці вирушили в далеку дорогу.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK