Тернопіль

Бібліотекарі Тернопільщини змагалися за перемогу у Всеукраїнському конкурсі

Упродовж серпня-листопада бібліотекарі Тернопільщини мали можливість позмагатися за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Фонтан ідей у бібліотечних виданнях», ініційованому ДБУ для юнацтва.

4fcda4a3069eb46b1f859f0b44dfeac6_XLФункції організатора обласного етапу конкурсу виконала Тернопільська обласна бібліотека для молоді, повідомляє Тернопільська обласна рада.

Головна мета конкурсу – активізувати роботу книгозбірень у напрямку підготовки видань, які б сприяли розвитку творчих, професійних, пізнавальних здібностей бібліотекарів, формуванню навичок прогресивного мислення та бачення нових ідей в процесі створення власного продукту.

В обласному етапі перемогу отримали: 1-е місце – Наталія Сенчишин (Збаразька ЦБ для дорослих Збаразької ЦБС) – за рекомендаційний бібліографічний покажчик «Землі Збаразької славетні імена»; 2-е місце – Сергій Синюк (ЦБ ім.Ю.Словацького Кременецької ЦБС) за альманах для сімейного читання «Красиве і корисне»; 3-є місце – Любов Місюрак (ЦПБ м.Монастириська Монастириської ОТГ) за методичні матеріали «В Європу – з Україною в серці».

ДжерелоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK