Тернопіль

Байковецька ОТГ підписала документ про співпрацю з естонським муцінипалітетом Ельва

Делегація з Естонії завітала до Байковецької ОТГ. Поділитись досвідом та розробити спільні проекти для подальшої співпраці приїхав голова ради муніципалітету Маано Коемец, заступник голови ради Маріка Саар та начальник управління розвитку та планування Керту Вукс. Під час зустрічі гості розповіли про своє місто та особливості його функціонування і розвитку.

– Байковецьку громаду я відвідую вже вдруге. Хочу сказати, що це хороша нагода для співпраці. Ми дякуємо за запрошення. Зокрема, ми мали можливість побувати на місцевому фестивалі, побачити, чим живе громада і будемо мати надію на плідну співпрацю, – каже голова ради муніципалітету м. Ельва Маано Коемец.

У свою чергу, сільський голова Анатолій Кулик презентував гостям Байковецьку громаду. За кілька днів делегація з Естонії мала можливість побачити підприємства громади, ознайомитись із майбутніми проектами та зустрітись з активом ОТГ. Чоловік каже, такі зустрічі дуже корисні для громад, адже в Європі реформа децентралізації вже відбулась, тому це хороший приклад для України.

– Кожна нова зустріч і кожне нове спілкування є корисним завжди, тому кожна громада розвивається самостійно, – зауважує голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик.

У рамках зустрічі у Байківцях підписали Декларацію наміру щодо співпраці між Байковецькою громадою та муніципалітетом Ельва. А це хороша можливість взаємної популяризації і обміну досвідом між громадами.

Відбувся дружній обмін думками з багатьох аспектів життєдіяльності українського та естонського самоврядних органів.

У майбутньому планують налагодити офіційні партнерські відносини між двома громади. Буде створена робоча група з представництвом обох сторін, завдання якої полягатиме у визначенні можливостей та напрямків співпраці.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK