Тернопіль

Андрій Артимович: “Послугами відновного відділення дитячої лікарні користуються тисячі дітей”

Оснащення, яке якісно лікує та фахівці, яким довіряють. Відділення реабілітації та відновного лікування Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні допомагає діткам з церебральним паралічем, аутизмом, затримками мови та хронічними патологіями. Відділення в свою чергу складається з двох підрозділів: фізіотерапевтичного та теплолікувального. Завідувачка відділення каже, при лікуванні використовують сучасні методи та професійне оснащення.

– З допомогою електрофорезу вводяться різні медикаментозні середники безпосередньо в місце патологічного процесу. Ампліпульс – сюди йдуть в основному діти з ортопедичною патологією і бронхолегенева патологія, яка має обструктивний характер, – розповідає завідувачка відділення реабілітації та відновного лікування НКП “Тернопільська міська дитяча комунальна дитяча лікарня” Людмила Скакальська.

Відділення обслуговує пацієнтів з інших районів області та міст України. Це діти від 3 місяців і до повноліття. Є і такі, які відвідують процедури впродовж декількох років, адже спектр послуг, які тут надають, дуже широкий.

– Фізіотерапевтичний кабінет складається з електролікувального та світлолікувального інгаляторію. А саме відділення реабілітації відновного лікування включає в себе масажні кабінети, лікувальну фізкультуру, електросон, кабінет рефлексорної терапії, водолікування. Все це кабінети комплексного лікування дітей з хронічною патологією, – додає Людмила Скакальська.

Директор Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович каже – працюють для того, аби кожен з пацієнтів відчув якісний результат лікування.

– Головне наше завдання – організувати цей процес так, аби максимальна кількість дітей могла бути інтегрована в суспільств. Це дуже складно, але це можливо, – каже директор НКП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” Андрій Артимович. – На сьогодні ми даємо можливість батькам лікуватися не витрачаючи на це абсолютно жодної гривні.

Впродовж року послугами відновного відділення користуються тисячі дітей. Адже саме індивідуальний підхід до кожного пацієнта та сучасне обладнання дозволяють досягти позитивних результатів лікування.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK