Тернопіль

68 % українців підтримують команду з Тернополя на «Лізі сміху» (результати голосування)

В Україні стартував новий сезон проекту «Ліга сміху». Тернопіль на шоу представляє команда «V.I.P Тернопіль».

Нагадаємо, титуловані тернопільські гумористи із команди «V.I.P Тернопіль» нещодавно вибороли літній кубок «Ліги сміху».

Наразі – тернополяни лідирують у голосуванні, яке триває на офіційній сторінці проекту в соцмережі.

14680628_1828387790740116_2579912517622577366_n

Повне відео виступів команд:

Довідково:

«Ліга сміху» — щорічний гумористичний фестиваль гумору, який провадить на території України «Студія Квартал-95» за підтримки каналу «1+1».

Проект складається з відбіркових турів та п’яти етапів, що провадять згідно із графіком, який зазначено на офіційному сайті Проекту, а саме: відбірковий фестиваль; 1/8 фіналу; 1/4 фіналу; 1/2 фіналу; фінал.

У рамках відбіркових турів Організатор проекту відбирає команди-конкурсантів, що допускаються до участі у фестивалі та телевізійної зйомки проекту. На відбірковому фестивалі журі обирає 12 команд-учасників із числа Команд-конкурсантів, допущених до участі у фестивалі, для подальшої участі в Проекті згідно із графіком проекту та зйомок телевізійної версії проекту.

До кожної команди-учасника закріплюється тренер зі складу журі. Один член журі може бути одночасно тренером не більше двох команд-учасників. Член журі стає тренером команди-конкурсанта в разі виявлення зацікавлення таким членом журі під час проведення Фестивалю в подальшій роботі з командою-конкурсантом як Командою-учасником протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. У разі зацікавленості конкретною Командою-конкурсантом на фестивалі одразу декількома потенційними тренерами, команда-конкурсант отримує право вибору тренера, з яким вона співпрацюватиме як команда-учасник протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. Під час проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту тренер команди-учасника не оцінює її виступ. Організатор проекту залишає за собою право змінювати тренера команди-учасника.

До участі в кожному наступному етапі проекту допускаються команди-учасники, які отримали найвищі оцінки від журі, з урахуванням того, що в 1/8 фіналу може брати участь 12 учасників, у 1/4 фіналу — 10 команд, у 1/2 фіналу — 6 команд, фінал — 2 учасники.

Організатор проекту залишає за собою право змінювати кількість команд-учасників на кожному етапі проекту. Командою-учасником, що перемогла в проекті, вважається команда-учасник, що отримала найвищі оцінки журі у фіналі проекту.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK