Тернопіль

40 років сімейного життя: тернополяни розкрили секрет особистого щастя

Поновили свої обітниці через 40 років спільного життя. Подружжя медиків із Чорткова проживши багато років душа в душу, вирішили вкотре сказати один одному слова кохання. Про щирі почуття розкаже Оксана Рогачук.

Знову як вперше вони дивляться один одному в очі та повторюють весільні обітниці. Закохані Ярослав та Оксана – подружжя, яке відсвяткувавши 40 років щасливого сімейного життя – вирішило повторно зізнатись одне одному у коханні. Пара розповідає, добре пам’ятають той момент коли побачились вперше. Він ще студент інтерн, вона – молода медсестра. Познайомились у одній із лікарень Тернополя. З того часу живуть душа в душу. Ми ж розпитуємо про секрети щасливого шлюбу.

Чоловік та дружина живуть у Чорткові. На церемонію розпису цього разу з ними приїхали донька з чоловіком. У них зявилась унікальна можливість побувати на весіллі мами з татом. Радіє за бабусю з дідусем і онук. У цей день найрідніші люди вітають Ярослава та Оксану зі святом, бажають їм відсвяткувати ще й золоте весілля. До того ж, пара стали першими хто повторив свої обітниці у новому залі для урочистостей від Управління Юстиції в Тернопільській області та скористались послугою “ювілейне весілля”.

Родина Ратушняк продовжує святкування, і додають, що це хороша можливість повторити слова любові коханій людині. Тож, оскільки послуга діє на території всієї України, радять нею скористатись

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK